Saka přidal k výhře Anglie dva góly

Druhý den skupinové fáze mistrovství světa Anglie porazila Írán 6-2 a asijské týmy prohrály všechny 2 zápasy na tomto mistrovství světa. Útočník Arsenalu Saka vstřelil v tomto poli 2 góly a stal se nejmladším hráčem v historii Anglie, který skóroval dvakrát na mistrovství světa.levný fotbalový dres messi

Ve hře se v prvním poločase trefil útočník Arsenalu Saka a Anglie vedla v prvním poločase nad Íránem 3:0. Ve 43. minutě rozehrál Luke Shaw rohový kop zleva, Maguire odhlavičkoval míč a nehlídaný Saka volejem levačkou. Míč letěl do pravého horního rohu, Anglie 2:0 Írán.

Saka je prvním hráčem Arsenalu, který skóroval za Anglii na mistrovství světa za posledních 20 let. Posledním hráčem Gunners Arsenal, který dosáhl tohoto úspěchu, byl Saul Campbell, který skóroval proti Švédsku na mistrovství světa 2002.FC Barcelona Domácí Dres

V 62. minutě přihrál Sterling. Saka dribloval s míčem z pokutového území a poté ze 14 metrů trefil obránce. Íránský brankář si míč do sítě pohlídal. Anglie 4:0 Írán. 21letý Saka se stal nejmladším hráčem v historii Anglie, který dvakrát skóroval na mistrovství světa, a prvním hráčem U24, který vstřelil alespoň 2 góly v jediném zápase mistrovství světa.

Nakonec byl v 71. minutě vystřídán Saka. Saka v této hře zkusila 3 střely a všechny byly na cíl a úspěšně vstřelila 2 góly.