Polufinale Coppa Italia, Juventus i Inter Milan remizirali 1-1

.

Počelo je prvo kolo polufinala Coppa Italia, Juventus je igrao protiv milanskog Intera, bio je ovo podjednak dvoboj, a konačni rezultat također je bio 1-1. Osim sjajne izvedbe tijekom postizanja golova, tučnjava igrača na terenu također je probudila emocije navijača. Hajdemo zajedno shvatiti situaciju bitke.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Juventus.U 83. minuti, može se reći više od sat vremena prije toga, dvije momčadi su se vukle bez prestanka, ali nitko nije zabio gol. U 83. minuti Adrien Rabiot je s lijeve strane ubacio svoje suigrače, Manuel Locatelli je primio udarac glavom, a lopta se odbila udesno, Juan Cuadrado u crno-bijelom Juventus dres 2023 na pruge je požurio uhvatiti loptu, Milan je šutirao prije nego što je prišao presjeći loptu, čime je Juventus poveo s 1 bodom. Bliže se 93. minuti Inter je stigao do još jednog pogotka, ali ovaj pogodak bio je jedanaesterac, igranjem rukom u šesnaestercu Juventusovog središnjeg braniča Gleisona Bremera, stvorio je šansu milanskom Interu., jedanaesterac Romelua Lukakua, zakašnjela mala finta prevarila je vratara Juventusa pa je lopta prošla blizu, Juventus i Inter iz Milana izjednačili su 1-1, Romelu Lukaku učinio je isto nakon pogotka Iz svojih klasičnih razigranih poteza. Nakon toga, do kraja utakmice, dvije strane više nisu postigle gol. Dapače, Romelu Lukaku je kasnije ušao kao zamjena, bio je vrlo uzbuđen nakon igre, čak je dobio i žuti karton zbog ubačaja, ali mogao je to opozvati dan nakon što je postigao gol.

Proces ove utakmice i dalje je vrlo uzbudljiv i intenzivan, nogometni dresovi komplet a česti su i žuti kartoni. Navijači koji su propustili gledati prijenos uživo možda će poželjeti pronaći reprizu da nadoknade.